Naša škola raste

Autor: External , 5. 2. 2010.

Započela je nadogradnja i dogradnja 35 godina stare zgrade OŠ Strožanac u kojoj se prošle školske godine, zbog nedostatka prostora nastava odvijala u čak četiri smjene. Uz to, dva odjeljenja nastavu su pohađala u iznajmljenim prostorima u crkvi, koje je uredila Splitsko-dalmatinska županija. U njoj su učenici slušali i izborne predmete. Ogromna smo škola, imamo 35 odjeljenja, gotovo tisuću učenika i uistinu morate biti umjetnik da bi sve funkcioniralo kako treba pojašnjava Marija Šitum, ravnateljica OŠ Strožanac.

Svaki dan se naša škola mijenja. Nadamo se da ćemo novu školsku godinu dočekati u novoj i  većoj školi u kojoj ćemo imati više prostora.