POPIS ODABRANIH PONUDA za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 4.a, 4.b, 4.c

Autor: Helena Bilić, 19. 11. 2018.

Sukladno stavku 7. članka 15. (NN, br, 67/14) i stavku 4. članka 15. (NN br, 81/15) Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održalo je dana 15. studenog 2018. godine sjednicu na kojoj su javno otvorene pristigle ponude za organizaciju učeničke ekskurzije u travnju  2019. godine.

Na javni poziv broj 01/2018 odazvalo se šest agencija  (Eridan, F-tours, Kvarner express, Magellan, Plautilla, Vip travel), te su sve ponude poslane u propisanom roku.

Odabrane su tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima:

1. F-tours

2. Kvarner express

3. Plautilla

Potencijalni davatelji usluga će predstaviti svoje ponude na roditeljskom sastanku koji će se održati u četvrtak, 22. studenog 2018. s početkom u 18 h i 30 min za sve roditelje učenika 4.a, 4.b i 4.c razreda. Nakon predstavljanja, roditelji će glasovanjem odabrati najpovoljniju ponudu.

Zahvaljujemo svim sudionicima koje su svoje ponude poslali po javnom pozivu.

Predsjednica Povjerenstva

Snježana Smoje