> Nastava  > e-Dnevnik

Što napraviti ako je rubrika u koju trebam upisati sat već popunjena? [2733]

Što napraviti ako treba obrisati nastavni sat, ocjenu ili bilješku? [3764]

Učenici su pisali pisanu zadaću. Što je potrebno upisati u e-Dnevnik? [18336]

Preseljenje iz škole u školu

Kako upisati ocjene dobivene u školi iz koje je učenik došao? [325]

Višestruki unos ocjena

Opcija višestrukog unosa ocjena omogućava unos ocjena za više od mjesec dana unatrag. Opcija je dostupna samo razredniku koji može unijeti ocjene učeniku za prethodne mjesece za tekuću i prethodnu školsku godinu. Za unos ocjene potrebno je odabrati "Imenik" te zatim učenika kojem je potrebno unijeti ocjenu za neki od prethodnih mjeseci. Nakon što ste odabrali učenika potrebno je odabrati predmet za koji unosite ocjenu i zatim kliknuti na glavni izbornik u gornjem desnom kutu te kliknuti na "Višestruki unos".

Nakon toga potrebno je unijeti element ocjenjivanja, ocjenu, datum i bilješku.

Na ovom sučelju možete unijeti ocjene za više elemenata ocjenjivanja za predmet koji ste odabrali. Nakon što ste unijeli ocjene potrebno je još unijeti jednokratnu lozinku s tokena i kliknuti na "Unesi".

Nakon toga ocjena će biti dodana za odabrani datum. Napominjemo da ovu opciju može koristiti samo razrednik u iznimnim situacijama kada je potrebno unijeti ocjene za više od mjesec dana unatrag.

Odgovorio: Gordan Lovrić , dana: 07.11.2022.

e-Dnevnik novosti i najave