CARNET - DODJELA BING CHAT ENTERPRISE LICENCI

Autor: Helena Bilić, 20. 12. 2023.

Poštovani,

s veseljem Vas obavještavamo o iznimnoj prilici koju Vam pruža Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET. U sklopu ovog poziva, dodijelit ćemo preostalih 4.500 A3 Microsoft Office 365 licenci. Ključna prednost A3 licence je uvođenje Microsoft Copilot-a (Bing Chat Enterprise), inovativnog proizvoda tvrtke Microsoft.

Korištenjem Microsoft Copilot-a (Bing Chat Enterprise) imate mogućnost postavljanja pitanja AI chatbotu i primanja detaljnih, odgovora generiranih od ChatGPT 4 s relevantnim poveznicama prema stvarnim izvorima. Korištenje ovog chatbot-a može biti od pomoći u svakodnevnim upitima, poticanju kreativnih ideja, rješavanju kompleksnih matematičkih problema i programerskih zadataka, a pruža i mogućnost generiranja slika iz teksta putem Bingovog Image Creatora, sve unutar iste platforme. Vjerujemo da će ova nova funkcionalnost značajno obogatiti vaš svakodnevni rad, pridonijeti kvaliteti nastavnog procesa te omogućiti lakše praćenje brzog razvoja novih tehnologija, pružajući bolje iskustvo obrazovanja svim dionicima.

Licence će se dodjeljivati metodom najbržeg prsta do popunjenja broja, a svoju licencu možete osigurati pristupom na link: