VRHUNSKI USPJEH NAŠIH MLADIH ŠAHISTICA

Autor: Ivan Grbavac, 8. 11. 2023.

Učenice naše škole postigle su vrhunski rezultat nakon što su u vrlo jakoj konkurenciji na Gradskom natjecanju grada Splita osvojile prvo mjesto, a isti uspjeh ponovile su i na Županijskom natjecanju, gdje su također zauzele prvo mjesto. Dva nova pehara i zlatne medalje odlaze u našu Podstranu, što potvrđuje potencijal, znanje i marljivost naših učenika i mentora. S ovim rezultatom, cure su se kvalificirale za državnu završnicu ŠSD koja će se održati u Poreču - od 20. studenog 2023. do 24. studenog 2023.

Iskrene čestitke natjecateljicama: Emi Aljinović, Meri Čale, Kaji Čale, Gabrieli Duran, Ivi Tabak, Emi Božiković te njihovom voditelju na ovom natjecanju - Anti Relji.