ZLATNI RUKOMETAŠI DOLAZE IZ OŠ STROŽANAC

Autor: Ivan Grbavac, 28. 3. 2023.

Učenici naše škole osvojili su sjajno prvo mjesto na Gradskom školskom natjecanju! U iznimno jakoj konkureciji odličnih ekipa, naši dečki su redom pobjeđivali sve ekipe protiv kojih su igrali - kako one u skupini, tako i u razigravanju. U današnjim susretima, prvo su u polufinalu savladali ekipu OŠ Visoka, da bi u finalu, pred ispunjenim gledalištem ŠD OŠ Mejaši, pobjedili i domaćina rezultatom 14:11 te potpuno zasluženo osvojili zlatne medalje, čime su stekli pravo prolaska u daljnji krug natjecanja.

Učenici koji su nastupali: Jan Sekulović, Borna Jovanović, Karol Ivan Staničić, Luka Danolić (kapetan), Alexander Božiković, Otto Kulušić, Marijan Mandić, Marin Jozić, Branimir Kljaić, Josip Babić, Roko Tabak, Josip Rančić, Mate Sliško, Tonći Mikuličić, Mario Amižić. Voditelj: Enes Buljan

ČESTITAMO!