U prometu

Autor: Helena Bilić, 20. 3. 2018.

Nakon usvojenih sadržaja o prometu i prometnim sredstvima učenici 2.c, 2. d i 2.e bili su u Splitu i sve uživo vidjeli. Obišli smo trajektnu luku i ušli u trajekt. Vidjeli smo odakle prvi časnik palube upravlja trajektom. Nakon toga smo išli na autobusni i željeznički kolodvor.  Nestrpljivo smo čekali vlak kojim smo otputovali u Kaštel Stari. U vagonu nam je bilo zabavno. Put nas je vodio u zračnu luku. Nažalost, nismo uspjeli vidjet zrakoplove.  Na povratku smo u Solinu, na livadi imali slobodno vrijeme za igru. Trčali smo, kotrljali se, skakali i igrali nogomet.  Baš nam se sviđa izvanučionička nastava. Foto.