Obavijest roditeljima

Autor: Helena Bilić, 8. 4. 2021.

Poštovani roditelji i učenici,

obavještavamo vas da je Stožer civilne zaštite SDŽ, nakon konzultacija sa Stožerom civilne zaštite RH i Ministarstvom znanosti i obrazovanja, donio odluku da se predmetna nastava (od 1. do 8. razreda) u osnovnim školama od 12. travnja 2021. održava prema modelu C (online nastava).

Dok bi razredna nastava (od 1. do 4. razreda) nastavila raditi po modelu A (nastava u školi) te bismo svakodnevno pratili situaciju među njima i pravovremeno, po potrebi, donijeli odluku o promjeni modela rada.

Molimo roditelje učenika da se pridržavate unaprijed navedenih uputa, epidemioloških mjera. O daljnjem postupanju ćemo vas obavijestiti na vrijeme.

S poštovanjem,
Žana Prižmić, ravnateljica