UČENICA OŠ STROŽANAC, IRIS IVANDIĆ 2. NA DRŽAVNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

Autor: Ivan Grbavac, 25. 4. 2024.

Od ponedjeljka 22.4. do srijede 24.4. u Vodicama se održalo Državno natjecanje iz Matematike za učenike osnovnih i srednjih škola. Ukupno se natjecalo 264 učenika iz cijele Hrvatske, a između tih 264 učenika bila je i Iris Ivandić, učenica 5.b razreda naše Škole koju je na natjecanje vodila mentorica Tina Baturina. Sam plasman na državnu završnicu je sam po sebi veliki uspjeh, ali po završetku natjecanja došle su još bolje vijesti. Iris Ivandić je zauzela sjajno 2. mjesto u konkurenciji 26 učenika 5. razreda. Ono što je posebno zanimljivo je činjenica da je našoj Iris prvo mjesto promaklo za svega jedan bod. Ovo su sjajne vijesti Školu, za našu mladu učenicu kao i za njenu mentoricu Tinu. Ponosni smo na njihov uspjeh te im čestitamo.