HIPERAKTIVNI SANJARI U ŠKOLI - RAD S DJECOM S ADHD-om

Autor: Ivan Grbavac, 22. 4. 2024.

Danas smo imali čast u našoj školi ugostiti gospodina Marka Fereka, autora knjige „Hiperaktivni sanjari“, osnivača udruge Buđenje, te predavača koji je gospovao na brojnim konferencijama diljem svijeta te je bio i dopresjednik međunarodne organizacije ADHD Europe. Ujedno je i pokretač brojnih uspješnih projekata. Gospodin Ferek je pripremio zanimljivo predavanje za djelatnike u kojemu je pokušao dočarati na koji način djeca s ADHD-om doživljavaju svijet oko sebe te je dao korisne savjete za rad s takvom djecom. Ovom prigodom mu se zaista zahvaljujemo na zanimljivom i edukativnom predavanju.