DOBRO JE ČINITI DOBRO

Autor: Ivan Grbavac, 15. 1. 2024.

U mjesecu obilježavanja dobrote i ljubaznosti, tolerancije, djece, posvojenja, a s ciljem razvijanja empatije, u suradnji s voditeljicom Dječjega doma Maestral, razrednici sedmih razreda organizirali su humanitarnu akciju na temu Doručak.

Zainteresirani učenici u pratnji svojih roditelja i razrednika na Dan škole, 15. studenoga 2023. posjetili su Dječji dom Maestral.

Pozamašnom donacijom prikupljene hrane izmamili smo osmijehe na licima djece koju smo tada upoznali i s kojom smo zajedno razvrstavali namirnice.

Dijelimo dio objave sa FB stranice Dječjeg doma Maestral: „S guštom smo brojali vrećice namirnica kojima će se naša nepce veseliti.“