REZULTATI ODABIRA AGENCIJA ZA PROVEDBU ČETVERODNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Autor: Helena Bilić, 10. 1. 2018.

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude održalo je dana 10. siječnja 2018. godine sjednicu na kojoj su otvarane pristigle ponude za organizaciju učeničke ekskurzije koja će se održati u svibnju 2018. godine . Utvrđeno je da se na javni poziv broj 02/2017 odazvalo osam agencija (Avere, Eklata, Eridan, F-tours, Kvarner express, Magellan, Plautilla, Vip travel) te da su sve ponude poslane u propisanom roku. Nakon što su ponude otvorili i proučili, članovi Povjerenstva odabrali su tri potencijalna davatelja usluga:

1. Magellan
  2. Plautilla
  3. Vip travel

Potencijalni davatelji usluga će predstaviti svoje ponude na roditeljskom sastanku koji će se održati u utorak, 23. siječnja 2018. s početkom u 18 h 30 min za sve roditelje učenika četvrtih razreda. Nakon predstavljanja, roditelji će glasovanjem odabrati najpovoljniju ponudu.