ODABRANA AGENCIJA ZA PROVEDBU EKSKURZIJE UČENIKA ČETVRTIH RAZREDA (4.c, 4.d i 4.e)

Autor: Helena Bilić, 20. 12. 2016.

U skladu s Pravilnikom o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14. i 81/15.), 19. prosnica 2016. u 18,30 u prostorijama Osnovne škole Strožanac, održan je sastanak na kojem su bili nazočni roditelji učenika četvrtih razreda (4.c, d i e) za koje se organizira ekskurzija, odabrani potencijalni davatelji usluga i učiteljice.

Odabrani potencijalni davatelji usluga dobili su po 10 minuta vremena, koje je odredilo Povjerenstvo, za prezentaciju svojih ponuda roditeljima. Nakon predstavljenih ponuda roditelji i učiteljice su glasali za izbor najpovoljnije ponude.

Konačnim glasovanjem odabrana je ponuda agencije F – tours.