POKLON ZA DJEČJI DOM

Autor: Helena Bilić, 14. 12. 2020.

U ovo predblagdansko vrijeme, učenici 1.c željeli su djelima, a ne samo riječima pokazati da je lijepo poklanjati i uveseljavati druge.

Na prijedlog svoje učiteljice odlučili su darivati djecu u Dječjem domu Maestral. Dva tjedna s radošću su donosili u školu slatkiše, bojice, flomastere, bojanke, puzzle, slikovnice i još puno toga. Znali su da to nikada nije višak.

Sve sakupljeno su upakirali, napisali čestitku, a nakon toga učiteljica je sakupljeno odnijela u Maestrala.

Ravnateljica Dječjeg doma je s osmijehom primila poklone i dodijelila nam zahvalnicu.

Vjerujemo da je ovo tek prvo, naše dobro djelo i da ćemo radost donositi još mnogima tijekom svog školovanja.