Zasadi drvo ne budi panj

Autor: Helena Bilić, 14. 11. 2019.

U sklopu akcije „Zasadi drvo ne budi panj“  OŠ „Strožanac“ je u svom dvorištu zasadila stablo lipe i stablo ginka, kao i 20-ak grmova. Time je započet plan uređenja školskog vrta. U cilju nam je učiniti našu školu što zelenijom i ugodnijom za boravak djece i učitelja.

Ravnateljica Žana Prižmić i koordinatorica projekta Ivana Brajković Popović se zahvaljuju svim učiteljima, učenicima i roditeljima koji su sudjelovali i koji će u budućnosti sudjelovati u ovom projektu.

Također se zahvaljujemo i gospodinu Anti Poliću iz Zajednice športova te gospodinu Peri Ljubasu na pomoći i suradnji.

Nadamo se da je ovo tek početak uređenja školskog dvorišta te da će se slične akcije odvijati i u budućnosti. Pogledajte fotografije