MALE MAŠKARE

Autor: Helena Bilić, 22. 2. 2018.

Male rasplesane maškare od 1.-4.razreda „A“ smjene razveselile su i našu školu. Gusari i gusarice, nogometaši, bolničari, kosturi, vampiri, vještice, superjunaci, indijanci, kauboji i kaubojke, princeze, likovi iz animiranih filmova šetali su hodnicimai plesali u školskoj dvorani. Svojim plesnim točkama i pjevačkim umijećima mnogi su nas oduševili. Dodjeljene su i slatke nagrade najneobičnijim maskama.  Tradicionalno je i zapaljen Krnjo koji je uvijek kriv za sve. Za sve  nestašluke, loše ocjene i neposluhe. Neka sve loše ostane iza nas i da puno bolji i veseliji nastavimo dalje ovu školsku godinu. Foto.