"Zajedno više možemo"

Autor: Helena Bilić, 30. 5. 2017.

Policijska uprava Splitsko-dalmatinska i Vijeće za provedbu programa prevencije  kriminaliteta grada Splita provode preventivni program u osnovnim školama pod nazivom "Zajedno više možemo". Program se sastoji od više komponenti usmjerenih na prevenciju zlouporabe droga i drugih sredstava ovisnosti, vandalizma, vršnjačkog nasilja i drugih oblika rizičnog ponašanja, a koji su namijenjeni populaciji učenika 4.,5., i 6. razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima.

Sastanak za roditelje učenika šestih razreda (6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 6.e) održat će se u ponedjeljak, 5. 6. 2017. s početkom u 18 : 30 sati.

Tema sastanka je prevencija o ovisnosti.